Mis on hüpoteeklaen?Hüpoteeklaenu mõiste all peetakse silmas laenu, mille tagatiseks on kinnisvara. Hüpoteeklaenu intress on tunduvalt madalam, kui tagatiseta laenudel. BestCredit.ee pakub hüpoteeklaenu turul parimatel tingimustel. Tutvu tingimustega meie kodulehel ning kasuta ligikaudse laenukoormuse arvutamiseks ka kalkulaatorit.

Pakume nii uutele, kui olemasolevatele klientidele võimalust kasutada meie hüpoteeklaenu parima intressiga Eestis. Esita taotlus BestCredit.ee veebilehel, täites ära kõik vajalikud väljad või tule läbi meie kontorist Tartus või Tallinnas. Otsusest anname Sulle teada 1-2 tööpäeva jooksul ning positiivse laenuotsuse korral kutsume Sind lisaks kontorisse lepingut sõlmima. Peale hüpoteegi seadmist notari juures kanname raha üle Sinu pangaarvele.


Hüpoteeklaenu põhitingimused

Taotlejaks võib olla nii eraisik, kui ka ettevõte. Summad algavad alates 2000 eurost, intress alates 13,9% aastas ning laenusumma võib moodustada kuni 75% tagatise väärtusest. Hüpoteeklaenu taotlemiseks on vajalikud ka mitmed dokumendid, sealhulgas isikut tõendav dokument, pangakonto väljavõte viimase kuue kuu sissetulekute ja väljaminekute kohta, kinnisvara omandiõigust tõendav dokument ning tagatisvara hindamisakt.

Enne kindla laenuotsuse tegemist teostavad BestCredit.ee spetsialistid põhjaliku analüüsi, mille käigus uuritakse detailselt Sinu finantsolukorda ja personaalselt sobivat laenukoormust. Just seetõttu palumegi Sul alati esitada vaid tõest informatsiooni, kuna valeinfo esitamisel võivad Sul endal hiljem probleemid tekkida ning makseraskused vaid halvendavad Sinu rahalist olukorda. Võtame Sinuga kindlasti ühendust ning täpsustame maksevõimekuse hindamiseks vajalikku teavet. Alles peale kõigi asjaolude analüüsimist ja arvesse võtmist teeme oma otsuse, millest me Sind teavitame.

BestCredit OÜ jaoks on tähtis pakkuda Sulle parima intressi ja tingimustega hüpoteeklaenu Eestis. Selle tõttu pakumegi võimalust arvutada ligikaudset laenukoormust meie kodulehel oleva kalkulaatori abil, milles saab valida summa, perioodi ja intressi. Võta soodne BestCredit.ee hüpoteeklaen ning tule meie kontorisse Tartus või Tallinnas lepingut allkirjastama!