Laen kinnisvara tagatiselNagu juba laenutoote nimetusest võib välja lugeda, on tegemist laenuga, mille laenuandja annab kinnisvara tagatisel. Tagatiseks võib olla nii ostetav kui ka juba olemasolev kinnisvara ning laenu võidakse anda nii eraisikule kui ka ettevõttele. Tavaliselt on see pikaajaline ning tänu madalale intressile ka soodne.

Taotledes laenu kinnisvara tagatisel tuleb meeles pidada, et selle saamiseks tuleb esitada mitmeid dokumente ja täita mitmeid tingimusi. Soodsaima intressi saamiseks peab kinnisvara väärtus olema palju suurem, kui soovitud laenusumma ning maksimaalselt võib laen moodustada 70% tagatise hinnast. Soovides raha saada ettevõttele, tuleb näidata püsivat ettevõtlustulu. Eraisik peab esitama oma pangakonto viimase kuue kuu väljavõtte sissetulekute ja väljaminekutega. Enne taotlemist tuleb oma otsus kindlasti hästi läbi mõelda ning hinnata oma finantsolukorda ning olemasolevaid kohustusi.

Parima ja soodsaima laenu kinnisvara tagatisel leiad BestCredit.ee-s. Meie spetsialistid aitavad Sind või Sinu firmat dokumentide esitamisel ja lepingu vormistamisel. Lepi aeg kokku meie asjatundjatega ning tule läbi meie kontorist Tartus või Tallinnas.